Čo je potrebné pre začiatok

1. Vaša predstava www stránky

Každý jeden vývojár potrebuje vedieť predstavu klienta, preto je táto sekcia na prvom mieste. Mali by ste mať predstavu akú farbu, rozloženie, orientačný dizajn podľa nejakej stránky, obsahovo...

2. Čo by malo byť obsahom menu

Menu nám rozdeľuje jednotlivé sekcie, je dôležité mať predstavu čo by malo obsahovať. Odporúčam si ho vytvoriť na papier a potom tvoriť obsah do jednotlivých položiek.

3. Obsah jednotlivých stránok

Skonštruovať jednotlivé texty podľa sekcii v menu, plus doplnenie vlastných obrázkov. Pokiaľ obrázkami nedisponujete, je možné použiť obrázky zdarma.

4. Logo Vašej spoločnosti

Logo je ďalšia vec, ktorá dopĺňa www stránky. Logo by malo byť vytvorené vo formáte png transparentné. Pokiaľ logo nedisponujete je možne Vám ho za príplatok vytvoriť.

5. Forma www stránky

Je potrebné zvážiť či vôbec potrebujete www stránku s administráciou. Pre bežné služby, reštaurácie rýchlo občerstvenie odporúčam web bez administrácie. V prípade pridávania blogov, alebo rozosielania reklamných ponúk je už potrebná administrácia. E-shop, katalóg inzertné portáli bez administrácie nepôjdu tam už je to podmienka.

Ako platiť za službu ?

  1. Orientačná cena je stanovená vždy na začiatku + - 10€.
  2. Zálohová platba sa dáva iba pri www stránkach od 110 €...zahŕňa to hlavne rozsiahlejšie stránky a e-shop.
  3. Plná úhrada za službu sa vykonáva po kontrole www stránky v mojom test servery, kde si pozriete stránku a skontrolujete. Následne po úhrade dôjde najneskôr do 2 hodín k nahratiu na Váš web priestor.
  4. Úhradu bude možné vykonať prevodom na účet, alebo službou PayPal

V prípade neuhradenia za službu, bude web predaný tak ako je vytvorený. Do predaja bude slúžiť na marketingové účely spolu s údajmi a logom !

Je možná ďalšia spolupráca ?

Áno nie je problém. Ponuka je tu v prípade reštaurácii, kde sa mení forma jedálneho lístku, po dohode nie je problém Vám s tým pomôcť. V prípade e-shopov je možnosť spolupráce, administrácia e-shopu, Vy len predávate.

Celá spolupráca prebieha online. 
Nie je potreba žiadnych nezmyselných stretnutí, ktoré oberajú Vás o čas venovania sa svojmu biznisu či rodine.